Akademia wspiera Seniorów, Seniorzy wspierają Akademię

Dodano: 02/05/2023    Komentarzy:

Akademia wspiera Seniorów, Seniorzy wspierają Akademię

W niedzielę swoje derby grali również zawodnicy urodzeni w 2008 roku, ale występujący w lidze Juniora Młodszego. W meczu na szczycie Wojewódzkiej Ligi Juniorów Młodszych gr. 2 podopieczni Trenera Pawła Pawłowskiego zmierzyli się ze Świtem Szczecin. Po emocjonujących zawodach Chłopcy z Lasku Arkońskiego wygrali 3:2 i z przewagą 4 punktów nad MKP Szczecinek liderują w tabeli.

Kolejny raz byliśmy również świadkami współpracy zawodników Akademii oraz Seniorów. W sobotnich derbach młodzi zawodnicy wspierali Seniorów, a w niedzielnych na meczu również zjawili się Seniorzy i ich młodsi koledzy z różnych roczników klubowej Akademii. Jesteśmy dumni z naszych zawodników i cieszymy się z tego jaką wspólnie tworzą atmosferę! Ważną opinię na ten temat wyraził również Koordynator Maciej Majewski:

???? Piękny obrazek, połączenie marzeń Akademii, która identyfikuje się z przyszłością i seniorów, którzy o tę przyszłość walczą. Młody trener, świetna drużyna, czekamy na niemożliwe... I młodzież która depcze po piętach. To jest mój piłkarski wymarzony sen!

Oby ten piękny czas trwał jak najdłużej. Brawo Arkonia!

Komentarze