Alert - Pomóż "Dymkowi"

Dodano: 21/07/2023    Komentarzy:

Alert - Pomóż "Dymkowi"

Arkończycy pomagamy - Pan Piłkarz w potrzebie! Były zawodnik Pogoni Szczecin popularny "Dymek" prosi o pomoc. Zdiagnozowano u niego ALS/SLA czyli stwardnienie zanikowe boczne. Jest to choroba neurodegeneracyjna neurou ruchowego, która cały czas postępuje i prowadzi do osłabienia mięśni ich zaniku, odebrania mowy i możliwości samodzielnego oddychania w konsekwencji utraty ruchomości i śmierci.

Nazywam się Robert Dymkowski " Dymek ". Zdiagnozowano u mnie ALS/SLA czyli stwardnienie zanikowe boczne. Jest to choroba neurodegeneracyjna neurou ruchowego, która cały czas postępuje i prowadzi do osłabienia mięśni ich zaniku, odebrania mowy i możliwości samodzielnego oddychania w konsekwencji utraty ruchomości i śmierci.

❌Nie ma lekarstwa na stwardnienie zanikowe boczne.

https://zrzutka.pl/robertdymkowski?utm_medium=social&utm_source=facebook&utm_campaign=sharing_button&fbclid=IwAR1keoBky1gjuZifOEUXHoycNbNRHMjQoLNMzOVS4mbjTbyYYr4-n2Xssow

✅ Na świecie są dostępne terapie lekowe jedynie spowalniające postęp choroby.

➡️ Zbieram pieniądze na rehabilitację, leczenie i poprawę jakości życia. Rehabilitacja pomoże mi zachować sprawność fizyczną. Leczenie pozwoli mi spowolnić postęp choroby i zmniejszyć objawy. Poprawa jakości życia pozwoli mi radzić sobie jak najdłużej, w miarę samodzielne.

Pieniądze zebrane na zbiórce zostaną wykorzystane na pokrycie kosztów rehabilitacji w tym pobytów w ośrodkach rehabilitacyjnych takich jak Ośrodek Rehabilitacyjny Neuron, a w przyszłości specjalistycznej opieki domowej oraz zakupu sprzętu medycznego (łóżka elektrycznego, wózka inwalidzkiego, podnośnika, pionizatora itp.). Na świecie są dostępne terapie lekowe spowalniające postęp choroby, z których również chciałbym skorzystać, niestety bardzo kosztowne.Niezbędne będzie również dostosowanie mieszkania oraz samochodu do potrzeb osoby niepełnosprawnej.

Tak, jestem osobą z niepełnosprawnością w znacznym stopniu.♿ Jeszcze kilka miesięcy temu ciężko było by mi w to uwierzyć. Choroba odebrała mi siłę rąk. Mięśnie samoistnie zaczęły zanikać. Nie jestem już w stanie samodzielnie ubrać się czy umyć, co dla mnie, jako osoby, która większość życia poświęciła sportowi - piłce nożnej jako zawodnik, trener i działacz⚽ - jest niezwykle trudne. Obecnie muszę się z tym mierzyć i na pewno łatwo się nie poddam. Chcę walczyć o jak najdłuższą sprawność mojego organizmu.????⚔. Jestem wdzięczny za każdą pomoc. Twoja darowizna pozwoli mi walczyć z chorobą i poprawić jakość mojego życia. Dziękuję!

Jak możesz pomóc?

- Możesz wpłacić darowiznę na moją zbiórkę pieniędzy.
- Możesz wylicytować przedmiot/usługę.
- Możesz udostępnić zbiórkę swoim znajomym i rodzinie.
- Możesz napisać o mojej zbiórce w lokalnej gazecie, radiu lub na stronie internetowej.

Dziękuję za pomoc!❤️

Komentarze