Arkonia w zdecydowanie najciekawszej grupie Klasy Okręgowej sezonu 2023/24

Dodano: 28/06/2023    Komentarzy:

Arkonia w zdecydowanie najciekawszej grupie Klasy Okręgowej sezonu 2023/24

Ledwo co zakończyliśmy bardzo ciekawy sezon 2022/23, a już możemy ekscytować się nadchodzącymi pojedynkami w sezonie 2023/24!

W porównaniu z poprzednim sezonem zagramy z pięcioma innymi rywalami. Odra Chojna awansowała ligę wyżej, Orzeł Grzędzice został przeniesiony do grupy pierwszej, a Czcibor Cedynia, Łabędź Widuchowa i Ogniwo Babinek zagrają w A Klasie. W ich miejsce wskakują spadkowicze Dąb Dębno i Hutnik Szczecin, a także trzech ciekawych beniaminków: Energetyk Gryfino, GKS Kołbacz oraz Myśla Dargomyśl.

Te kilka zmian powoduje, że nasza grupa Klasy Okręgowej stanie się jeszcze bardziej barwna. Dąb i Hutnik to spadkowicze z uznaną w regionie marką. Energetyka Gryfino też nikomu nie trzeba przedstawiać. Z ciekawością można patrzeć również na drużynę z Kołbacza, która rozjechała niczym walec w finale barażu Czcibor Cedynia, czyli zespół, z którym mierzyliśmy się w minionym sezonie. Pewny awans zaliczyła również Myśla Dargomyśl, do której Arkończycy zaliczą najdalszy wyjazd w nadchodzącym sezonie.

✅ Poniżej pełna rozpiska klubów, które już od sierpnia będą mierzyć się ze sobą w nowym sezonie Klasy Okręgowej.

⬇️ Dąb Dębno
⬇️ Hutnik Szczecin
----------------
➡️ Arkonia Szczecin
➡️ Ehrle Dobra
➡️ Iskra Banie
➡️ Jeziorak Szczecin
➡️ Kasta Majowe
➡️ KP Przecław
➡️ Mierzynianka Mierzyn
➡️ Morzycko Moryń
➡️ Osadnik Myślibórz
➡️ Stal Szczecin
➡️ Rurzyca Nawodna
----------------
⬆️ Energetyk Gryfino
⬆️ GKS Kołbacz
⬆️ Myśla Dargomysl

Komentarze