Baraż o Kipsta IV Ligę: Gryf Kamień Pomorski vs Arkonia Szczecin

Dodano: 16/06/2023    Komentarzy:

Baraż o Kipsta IV Ligę: Gryf Kamień Pomorski vs Arkonia Szczecin

Dostaliśmy to czego chcieliśmy. Gramy w barażu o Kipsta IV Ligę zachodniopomorską. Teraz trzeba postawić następny krok i przejść do jego finałowego etapu, gdzie będzie czekał już jeden z czwartoligowców. Nie będzie jednak łatwo, bo przeciwnik nie byle jaki. Gryf Kamień Pomorski bardzo chciałby wrócić na czwartoligowy front i zrobi wszystko, aby to spotkanie wygrać.

Gospodarze tego spotkania również zajęli drugie miejsce w swojej grupie Klasy Okręgowej. Tak samo jak my zagrali 30 spotkań ligowych, w trakcie których zwyciężyli 24 razy, dwa zremisowali i doznali czterech porażek. Bilans spotkań domowych to trzynaście zwycięstw i dwie porażki. Na pewno będzie trzeba zwrócić uwagę na bramkostrzelnych Szymona Włodarka, który zdobył w tym sezonie aż 54(!) bramki oraz Dawida Roszaka, zdobywcę 24 bramek, co również jest wynikiem imponującym.

Gryf podejdzie do tego spotkania po serii dwóch porażek, natomiast Arkonia z serią czterech kolejnych zwycięstw. Liczymy, że obie serie zostaną przedłużone i to Chłopcy z Lasku Arkońskiego zagrają za tydzień przy Witkiewicza w finale baraży i już bezpośrednim starciu o udział w Kipsta IV lidze, w sezonie 2023/24.

Trzymamy kciuki za naszych zawodników, ale również za kibiców, którzy wiele razy dodali już Arkończykom otuchy. Zapraszamy wszystkich do Kamienia Pomorskiego, gdzie podopieczni Mateusza Otto zrobią wszystko, aby wygrać to spotkanie!

Komentarze