Ciekawie do przerwy

Dodano: 09/05/2017    Komentarzy:

Mecz trampkarzy starszych rozegrany w sobotni ranek na stadionie w lasku arkońskim był ciekawy tylko do przerwy. Podopieczni Macieja Majewskiego w pierwszych 35 minutach nawiązali walkę z liderem wojewódzkiej ligi trampkarza, by ostatecznie przegrać zdecydowanie całe spotkanie 0 do 5, choć do przerwy utrzymywał się wynik 0:1.

Od pierwszych minut spotkania piłkarze gości oraz aktualnego lidera rozgrywek WLT narzucili swój styl gry, chcąc zdobyć jak najszybciej prowadzenie. Zawodnicy Pogoni Szczecin przeważali podczas całego spotkania, ale Arkończycy umiejętnie się bronili, rozbijając większość akcji w środku boiska. W bramce gospodarzy pewnymi interwencjami nie pozwalał na stratę bramki Aleksander Sobierajski. Przez pierwsze 35 minut spotkania podopieczni Macieja Majewskiego stracili tylko jedną bramkę, stwarzając sobie kilka sytuacji strzeleckich. Pełni optymizmu oczekiwaliśmy drugich 35 min. Niestety zespól lidera w drugiej części spotkania podkręcił tempo rozgrywania akcji strzelając gospodarzom jeszcze cztery gole.

Arkonia Szczecin – Pogoń Szczecin 0:5 (0:1)

Sobierajski Aleksander – Stańczyk Filip, Dybus Bartosz, Marcinowski Sebastian (65' Bronowicki Jakub), Tomaszewski Michał – Gregoruk Maksymilian, Chyliński Kamil (60' Drabiak Patryk), Buganik Piotr, Kuśta Rafał (56' Struniawski Miłosz), Siepracki Mikołaj - Jakub Prokopowicz (63' Kulesza Marcel)
Rez: Kulesza Marcel, Bronowicki Jakub, Struniawski Miłosz, Jarkowski Michał, Drabiak Patryk.