Pewne zwycięstwo na Komin Arenie dało Arkonii wicemistrza i grę w barażach

Dodano: 12/06/2023    Komentarzy:

Pewne zwycięstwo na Komin Arenie dało Arkonii wicemistrza i grę w barażach

W gorące sobotnie popołudnie przy Komin Arenie na Osiedlu Majowym w Szczecinie ważyły się losy końcowego układu tabeli Klasy Okręgowej gr. 2 w sezonie 2022/2023.

Mająca wszystko w swoich nogach i głowach Arkonia przyjechała zmierzyć się z miejscową Kastą Majowe. Podopiecznym Trenera Mateusza Otto wystarczał tylko remis, jednak charakterni Chłopcy z Lasku Arkońskiego przyjechali w ostatnim meczu sezonu zagrać o pełną pulę. Początek nie był łatwy, a na przerwę zespoły schodziły przy bezbramkowym remisie. Impuls drużynie dał w 56 minucie kapitan Adrian Gościło, otwierając wynik spotkania. Dwie minuty po nim podwyższył Eryk Dobberstein, a w 63 minucie mieliśmy już 3:0, po tym jak dublet skompletował Gościło, zaliczając tym samym 30 trafienie w sezonie. Wynik meczu golem samobójczym ustalił obrońca Kasty i po końcowym gwizdku Arkończycy wraz z licznie zgromadzonymi kibicami mogli świętować wicemistrzostwo, które uprawnia do gry w barażach o awans do Kipsta IV ligi zachodniopomorskiej.

Gratulujemy zawodnikom, dziękujemy Kibicom i liczymy na taką samą grę oraz wsparcie już w ten weekend w Kamieniu Pomorskim, gdzie zagramy z miejscowym Gryfem o udział w finale baraży.

0:1 - 56' - Gościło
0:2 - 58' - Dobberstein
0:3 - 63' - Gościło
0:4 - 78' - Samobój

Skład: Malanowski - Kaczmarek (81' Głodkowski), Siudek (81' Pacyna), Jaśkiel, Kołtunowski, Pawłowski, Dobberstein (60' Kruk), Piotrowski, Zarzycki (81' Rachubiński), Gościło (72' Zhupanov), Górski (72' Bachmatiuk)

Komentarze