Powrót na zwycięską ścieżkę

Dodano: 24/10/2022    Komentarzy:

Powrót na zwycięską ścieżkę

Nie bez kłopotów, ale udało się zespołowi Seniorów wrócić na zwycięską ścieżkę w rozgrywkach ligowych. W sobotę przy Witkiewicza podopieczni Trenera Mateusza Otto zwyciężyli z Iskrą Banie wynikiem 3:1.

Od początku spotkania widać było inne nastawienie w szeregach gospodarzy w porównaniu z dwoma wcześniejszymi meczami. Arkończycy wyszli mocno zdeterminowani do tego, aby odnieść w tym meczu zwycięstwo. Uśmiechnęło się też do nas szczęście, ponieważ nie dość że swoje sytuacje na potęgę marnowali zawodnicy Iskry, to dodatkowo w pierwszej połowie dwa razy zawodnicy Arkonii byli faulowani w polu karnym. Obydwie jedenastki pewnie wykorzystał nasz kapitan - Adrian Gościło. Na przerwę schodziliśmy więc z dwubramkowym prowadzeniem.

Po zmianie stron mecz był nadal bardzo ciekawy, gdyż oba zespoły dążyły do zdobycia bramki - Arkonia chciała podwyższyć przewagę do 3 bramek, a Iskra zdobyć gola kontaktowego. Po rzucie rożnym w 78 minucie gola strzelili jednak goście, co sprawiło że końcówka meczu była niezwykle ciekawa. Wtedy sprawy w swoje ręce wziął Jan Skuratowski, który strzałem z dystansu ustalił wynik spotkania na 3:1 dla Arkonii.

Powrót na zwycięską ścieżkę bardzo cieszy, ponieważ już w tę sobotę czekają nas bardzo istotne dla układu tabeli derby. Na Osiedlu Kasztanowym zmierzymy się z drugim w tabeli Jeziorakiem Szczecin.

 

ARKONIA SZCZECIN 3:1 ISKRA BANIE
1:0 - 31' - Gościło (karny)
2:0 - 38' - Gościło (karny)
2:1 - 78' - 
3:1 - 86' - Skuratowski

Arkonia: Malanowski - Łuczak, Siudek, Jaśkiel (53' Pacyna), Pawłowski (88' Głodkowski), Górski (81' Zarzycki), Skuratowski, Piotrowski (81' Bachmatiuk), Michałeczko, Gawiński, Gościło (73' Krajewski),
Pozostali: Podlecki, Kaczmarek

Komentarze