Systematyczna praca popłaca! Mamy zwycięzców programu "Zadania Domowe"!

Dodano: 27/06/2023    Komentarzy:

Systematyczna praca popłaca! Mamy zwycięzców programu "Zadania Domowe"!

Przez niemalże cały sezon zawodnicy Akademii Arkonii mieli szansę udziału w programie szkoleniowym o nazwie Zadania Domowe. Jego celem jest nauka systematyczności oraz zachęcenie do samodzielnego polepszania swoich umiejętności poprzez wykonywanie ćwiczeń technicznych, które można wykonywać nawet we własnym domu.

Zawodnicy urodzeni w latach 2010-15 dzielnie trenowali, a dziś z wielką przyjemnością możemy ogłosić zwycięzców, którzy w nagrodę pojadą na mecz Reprezentacji Polski. Wydarzenie zostanie wybrane po przerwie wakacyjnej i zrealizowane do końca 2023 roku.

???? 2010: Mateusz Zieliński
???? 2011: Mikołaj Kuzalski
???? 2012: Bartosz Babicki
???? 2013: Dominik Kościk
???? 2014: Wojciech Stróżyk
???? 2015: Aleksander Kraszewski

???? Po zakończeniu tej edycji programu wypowiedział się jego Koordynator, Trener Jarosław Filiks: Zadania domowe to nieobowiązkowy projekt, dla chętnych osób z roczników od 2010 do 2015. Chłopcy, którzy podjęli się tego wyzwania, przez rok, tydzień w tydzień realizowali sumiennie zadania domowe. Dla mnie jako Trenera był to również wyznacznik, kto z własnej nieprzymuszonej inicjatywy chcę robić więcej niż inni, kto ma na tyle samokontroli, samodyscypliny i wytrwałości w dążeniu do celu, aby od początku do końca być rzetelnym w podjętym wyzwaniu. W każdym roczniku mógł zwyciężyć jeden zawodnik. Praktycznie wszyscy podeszli do tego bardzo poważnie i wybór tego jedynego nie był łatwy. O wyniku końcowym i zwycięzcach w swoich kategoriach zadecydowały detale.

???? Gratulujemy zwycięzcom, ale dziękujemy również wszystkim pozostałym uczestnikom za ich ciężką pracę! Nie możemy doczekać się wspólnej zabawy już w kolejnej edycji, sezonu 2023/24. Do zobaczenia!

Komentarze