U8: Udany wyjazd Żaków Młodszych na turniej Kołobrzeg Anchor Cup

Dodano: 25/05/2023    Komentarzy:

U8: Udany wyjazd Żaków Młodszych na turniej Kołobrzeg Anchor Cup

W ubiegły weekend, w dniach 20-21 maja Żaki Młodsze z rocznika 2015 wystąpiły w mocno obsadzonym turnieju Anchor Cup w Kołobrzegu, który został rozegrany na obiektach miejscowej Kotwicy. W turnieju wystąpiło aż 18 zespołów, a chłopcy spędzili na boisku aż 171 minut, w wielu spotkaniach pokazując bardzo ofensywny i odważny futbol.

Podczas zmagań zmierzyliśmy się z zespołami Football Areny, Gwardii Koszalin, AP Zagłębia Lubin, FK Vilnius, AP Kotwicy Kołobrzeg, Progers Warszewo, KS Stolem Gniewino, AP Błękitni Stargard. Świetna dyspozycja pierwszego dnia pozwoliła na uczestnictwo w grupie Champion, gdzie mogliśmy stoczyć wyrównane boje z najlepszymi zespołami.

???? Trener Mateusz Denys: Jestem bardzo zadowolony z postawy moich podopiecznych. Prezentowaliśmy bardzo ofensywny, odważny futbol w którym nie zabrakło nieszablonowych zagrań, pojedynków 1x1 i świetnych interwencji. Było to prawdziwe piłkarskie święto, które na pewno zaowocuje w przyszłości. Dziękuję moim zawodnikom, rodzicom, organizatorom oraz zespołom z którymi mieliśmy okazję rywalizować za świetnie spędzony weekend.

Komentarze