Zimowe ruchy transferowe

Dodano: 14/03/2023    Komentarzy:

Zimowe ruchy transferowe

Okno transferowe to zawsze czas roszad w zespołach. Nie inaczej było tej zimy, kiedy szeregi Arkońskiego zespołu wzmocniło kilku zawodników, ale i kilku je opuściło.

Zgodnie z założoną filozofią klub chce rozwijać młodych zawodników i wprowadzać ich do seniorskiej piłki. Owocem tego jest przejście Mateusza Albrechcińskiego i Jakuba Jabłońskiego z Akademii Arkonii do pierwszego zespołu. W lidze na wiosnę zagrają również dwaj młodzi zawodnicy z Ukrainy, którzy już jesienią trenowali przy Arkońskiej. Mowa o Vladyslavie Tselovalnikovie i Andriu Zhupanovie. Z Mewy Resko pozyskany został dynamiczny skrzydłowy Radosław Misztal, grający w przeszłości w barwach Chemika Police w IV lidze Daniel Kołtunowski a także Maciej Rachubiński z Wybrzeża Rewalskiego Rewal i Jakub Korzeniewski z Salosu Szczecin.

Jak już informowaliśmy wcześniej na wypożyczenie do drużyny U19 Górnika Zabrze udał się Jakub Łuczak. Wypożyczony do GKS Kołbacz został również Patryk Gawiński. Definitywnie z klubem pożegnali się Kamil Chyliński, który zasili Okręt Szczecin, Jan Skuratowski wiosnę spędzi przy Nehringa gdzie będzie starał się pomóc w utrzymaniu szczecińskiemu Hutnikowi, a do Chemika Police wrócił Maciej Najda. Dziękujemy wszystkim zawodnikom za grę w naszych barwach.

PRZYSZLI:
Mateusz Albrechciński (Akademia)
Jakub Jabłoński (Akademia)
Vladyslav Tselovalnikov
Andrii Zhupanov
Radosław Misztal (Mewa Resko)
Daniel Kołtunowski (Chemik Police)
Maciej Rachubiński (Wybrzeże Rewalskie Rewal)
Jakub Korzeniewski (Salos Szczecin)

ODESZLI:
Patryk Gawiński (GKS Kołbacz - wypożyczenie)
Jakub Łuczak (Górnik Zabrze - wypożyczenie)
Kamil Chyliński (Okręt Szczecin)
Jan Skuratowski (Hutnik Szczecin)
Maciej Najda (Chemik Police)

Komentarze