Arkonia U12 w grupie mistrzowskiej na International Football Tournament w Licheniu

Dodano: 07/04/2023    Komentarzy:

Arkonia U12 w grupie mistrzowskiej na International Football Tournament w Licheniu

W ubiegły weekend podopieczni Trenera Jarosława Filiksa z rocznika 2011 udali się do Lichenia na naszpikowany najlepszymi zespołami w tym roczniku z tej części Europy turniej International Football Tournament PRO TURNIEJE SUPER CUP U-12.

W dwudniowej rywalizacji udział wzięło aż 36 zespołów z Polski, Węgier, Ukrainy, Finlandii, Słowacji oraz Litwy. Pierwszego dnia rozegrane zostały spotkania grupowe. Los przydzielił nam zespoły: Cracovii Kraków, Jedynki Reda, Ruchu Lwów (UKR), BKS Lublin oraz Gminy Miękinia. Z dorobkiem trzech zwycięstw i dwóch remisów Arkończycy zajęli drugie miejsce w grupie i awansowali do Champions Group gdzie czekały na nas już takie marki jak Pogoń Szczecin, która zwyciężyła turniej bez straty gola, Zagłębie Lubin, które stanęło na najniższym stopniu podium, węgierski Ferencvaros, AP Reissa Poznań i ponownie Cracovia Kraków. W pięciu spotkaniach Chłopcy z Lasku Arkońskiego trzykrotnie zremisowali, co pozwoliło zagrać w meczu o 9 miejsce, gdzie nasi chłopcy pokonali Koronę Kielce 1:0, po bramce Jakuba Banacha.
Mimo, że wynik w tej kategorii wiekowej nie jest sprawą pierwszorzędną to cieszy obecność Arkonii w tak zacnym gronie! Serdeczne gratulacje dla Trenera i młodych zawodników! 

???? fot. Facebook Pro-Turnieje 

Komentarze