Aktualności: Piłka Wodna

Najnowsze aktualności dla kategorii: Piłka Wodna

Arkonia U12 w grupie mistrzowskiej na International Football Tournament w Licheniu

07 kwietnia 2023 /

W ubiegły weekend podopieczni Trenera Jarosława Filiksa z rocznika 2011 udali się do Lichenia na naszpikowany najlepszymi zespołami w tym roczniku z tej części Europy turniej International Football Tournament PRO TURNIEJE SUPER CUP U-12. Czytaj więcej [+]

Złoto rocznika 2008 w Zakopanem

29 marca 2023 /

W dniach 24-26 marca Trampkarze Starsi U15 przebywali w Zakopanem na Międzynarodowe Turnieje Api Cup Zakopane. Czytaj więcej [+]

U12: Powołania na zgrupowanie selekcyjne reprezentacji ZZPN w Kołobrzegu

06 marca 2023 /

Wydział Szkolenia Zachodniopomorskiego Związku Piłki Nożnej powołał pięciu zawodników z zespołu Młodzika Młodszego U12, prowadzonego przez Trenera Jarosława Filiksa na zgrupowanie Reprezentacji ZZPN, które odbędzie się w Kołobrzegu w dniach 11-12 marca 2023 roku. Czytaj więcej [+]

Jarosław Filiks o projekcie Arkonia TOP

16 lutego 2023 /

Arkonia jako klub stale się rozwija i stara się dawać zawodnikom Akademii jak najlepsze warunki do rozwijania piłkarskich umiejętności. Właśnie dlatego ulepszony został projekt Arkonia TOP, o którym porozmawialiśmy z Trenerem Koordynatorem Jarosławem Filiks. Zapraszamy do lektury. Czytaj więcej [+]

Powołania w piłce wodnej

13 października 2020 /

Nasi dwaj Waterpoliści otrzymali powołania do Reprezentacji Polski. Bramkarz Maciej Borkowski oraz obrotowy Michał Rakoczy. Czytaj więcej [+]

Rusza ekstraklasa

08 października 2020 /

Arkonia Szczecin Waterpolo Team rozpoczyna swoje zmagania w ramach Ekstraklasy. Pierwszym przeciwnikiem jest utytułowana drużyna ŁSTW OCMER Łódź Czytaj więcej [+]

Skok do wody

17 września 2020 /

Z początkiem września do nowego sezonu przystąpili piłkarze wodni naszego klubu we wszystkich kategoriach wiekowych. Czytaj więcej [+]

Nabór piłka wodna

01 września 2020 /

Zapraszamy już od 01.09. - najlepsze obiekty, - basen Floating Arena, - doświadczona kadra trenerów, - elementy piłki wodnej Czytaj więcej [+]

Żegnaj legendo

23 maja 2020 /

Z żalem zawiadamiamy, że Zmarł Józef Kodłubaj. Legenda polskiej piłki wodnej, wybitny zawodnik, trener, Reprezentant Polski, wielokrotny Mistrz Polski jak i zdobywca Pucharu Polski, twórca piłki wodnej w Arkonii, wychowawca setek zawodników. Czytaj więcej [+]

2 x 3 punkty

25 lutego 2019 /

Udany weekend dla naszej drużyny. Piłkarze wodni Arkonii Szczecin wygrali oba mecze w VI kolejce ekstraklasy polskiej piłki wodnej. Czytaj więcej [+]