Złoto rocznika 2008 w Zakopanem

Dodano: 29/03/2023    Komentarzy:

Złoto rocznika 2008 w Zakopanem

W dniach 24-26 marca Trampkarze Starsi U15 przebywali w Zakopanem na Międzynarodowe Turnieje Api Cup Zakopane.

W sercu Tatr nie było mocnych na młodych Arkończyków. W piątkowej fazie grupowej podopieczni Trenera Pawła Pawłowskiego zajęli pierwsze miejsce, co pozwoliło im zagrać w fazie pucharowej zwanej Ligą Mistrzów. Tam również nie było mocnych na Chłopców z Lasku Arkońskiego. W 6 meczach zanotowali 5 zwycięstw oraz remis i pewnie sięgnęli po końcowy laur. W ostatni dzień mecze Arkończyków obserwował Trener Dariusz Gęsior, który prowadzi Reprezentację Polski U15. Mamy nadzieję, że któryś z Arkończyków przyprawił Trenera o pozytywny ból głowy przy wysyłaniu powołań i być może w przyszłości pojawi się na reprezentacyjnym zgrupowaniu!

W Zakopiańskim turnieju jest również tradycja przyznawania wyróżnień indywidualnych. Wyróżnionym Arkończykiem został Jakub Gliwa, który wrócił do Szczecina ze statuetką i pokaźną nagrodą rzeczową.

Trener Paweł Pawłowski po turnieju: Turniej w Zakopanem był dla Nas zwieńczeniem bardzo pracowitego okresu przygotowawczego do zmagań ligowych. Cały ten czas był dla Naszej drużyny bardzo udany i tak samo dobrze spuentowaliśmy go na API Cup. Oprócz aspektów boiskowych, takich jak np. możliwość wypróbowania nowych wariantów taktycznych podczas meczów turniejowych, równie ważne było to co poza boiskiem, czyli integracja zespołu i wspólnie spędzony czas. Duże pochwały należą się wszystkim Naszym zawodnikom za świetną postawę na przestrzeni całego turnieju.

???? fot. Facebook Api Cup

Komentarze